Яку воду пити при каменях у нирках

Камені в нирках яку воду пити?

Кожному мама з дитинства говорила, що потрібно пити воду. На наші запитання «навіщо», «так чому, нам відповідали – здоровіше будеш. Але, звичайно ж, дану відповідь дітям нічого не пояснював, і ми не слухалися побажань батьків. Так, з дитинства не сформувалася звичка, може згубно позначитися на вашому тілі в дорослому житті. То яку воду пити при каменях в нирках?

Сприятливий вплив води на організм людини

В першу чергу, вода – це незамінна складова людського організму. Крім корисного впливу і прискорення процесів, вода сприяє виведенню небажаних речовин з організму кожного. Завдяки воді ми позбавляємо наше тіло від надмірної ваги, токсинів, шлаків – і це далеко не кінець списку. Вода безпосередньо допомагає виводити каміння з нирок.
Говорячи вже про камені в нирках, варто згадати, що це дуже неприємний і болісний недугу. Але сучасна медицина не залишає їм шансів, і тому зараз існує безліч методів позбавлення від них. Але ще наші прабабусі і прадідусі, у яких не було приватних клінік і державних лікарень, лікували захворювання мінеральною водою. Так, саме так. Проживаючи в 21 столітті, це засіб до сих пір дуже дієво і активно використовується. Але все ще невирішеним залишається питання: «Яку воду пити при каменях в нирках?»

Яку ж воду пити при каменях у нирках

В першу чергу варто зауважити, що спожита рідина може бути як корисною, так і не дуже. Тому для початку потрібно ознайомитися з її складом. Вимивання піску з нирок сприяє мінеральна вода. Не забувайте, що пити надмірну кількість питної води не варто, бо це також шкодить організму, як і зневоднення. Важливо триматися «золотої середини».

Є два основних етапи «вимивання» піску з нирок.

  • Спочатку, коли ви тільки починаєте «курс лікування», в організмі починається процес вимивання. Що це означає? Вода допомагає очистити сечовивідні шляхи від гною, токсинів і особливо хворобливих мікробів.
  • Після вимивання нирки почнуть боротися з солями, тим самим утворюючи захисні колоїди.

Що ж призводить до появи каменів?

  1. При надмірному вживанні кави (кофеїну) вельми можливі камені в нирках. Яку мінеральну воду пити в конкретному випадку, варто проконсультуватися з лікарем.
  2. Також не забувайте, що навіть в чаї може бути присутнім кофеїн.

Слідкуйте за тим, що п’є ваша дитина. Не дозволяйте йому пити каву, оскільки у дітей хвороба прогресує швидше. Перед тим як проконсультуватися у лікаря, здайте аналізи. Після цього прямуйте в кабінет з вашою проблемою. Повідомте, що у вас камені. Яку мінеральну воду пити, доктор скаже вам сам. Під час лікування хвороби потрібно буде дотримуватися дієти. Залежно від типу каменів вам буде заборонений певний ряд продуктів. Ми сподіваємося, що інформація, яку ви прочитали в даній статті, допомогла вам визначитися з подальшими діями. Головне – дбати про своє здоров’я заздалегідь, і тоді не доведеться позбавлятися від наслідків неправильного способу життя.

Новини