Яку воду краще замовляти

Організм людини складається з води на 70-80%. Навіть людський мозок – це 85% води. Чиста вода необхідна для всіх обмінних процесів в організмі, для зволоження шкіри, регенерації клітин, вона допомагає зміцнювати імунітет і виводити токсини. Важливість води для організму складно переоцінити, однак де знайти хорошу воду?

З-під крана воду в Києві пити не можна. Залишається два варіанти:

 • поставити очисної фільтр;
 • замовляти бутильовану воду.

Недоліки першого варіанту очевидні: відфільтрована вода з-під крана за смаком і властивостями буде схожа на дистилят, який для організму шкідливий, тому що не містить корисних речовин і вимиває кальцій. Замовляти таку воду для приготування їжі можна, для пиття – немає. Існують дорогі фільтри з мінералізатором, проте якість збагачення води мікроелементами і її органолептичні властивості все одно залишають бажати кращого.

Залишається другий варіант. Однак при величезному достатку постачальників і різних пропозицій складно визначитися, яку воду краще замовляти.

Походження води

Перше, на що варто звернути увагу – це джерело продаваного продукту. Він повинен бути вказаний на етикетці. Не варто замовляти мінеральну лікувальну або лікувально-столову воду для того, щоб пити її кожен день і готувати на ній їжу. Лікувально-столова вода безпечна при нерегулярному вживанні, а ось лікувальна п’ється строго за вказівкою лікаря, з дотриманням точного дозування і розкладу.

Безпечними і корисними для щоденного вживання є тільки два види:

 1. очищена вода, пом’якшена і збагачена корисними речовинами, пропущена через кокосові вугілля для поліпшення смаку;
 2. артезіанська вода зі свердловини, що пройшла природну фільтрацію і природним чином зберегла деяку кількість мікроелементів, необхідних нашому організму.

Однак обидва варіанти гарні тільки в тому випадку, якщо виробник сумлінно дотримується всіх санітарних норм, має сертифікати про відповідність його продукції ГОСТам і строго контролює весь процес від розливу води до відправки споживачеві. Нерідкі випадки, коли недобросовісний продавець реалізує звичайну воду з-під крана, сподіваючись на швидку руку зірвати куш.

Вибір постачальника

Ми вже визначилися, яка питна вода краще для щоденного вживання. Залишилося тільки вибрати, у кого її замовляти. Орієнтуватися тільки на ціну, вибираючи найдешевший або найдорожчий продукт, погана ідея. Ось параметри, на які споживачеві варто звернути увагу:

 • наявність сертифікатів, що засвідчують про високу якість і відповідність санітарним нормам, адже неякісна вода і незаконна закупорювання – це прямий ризик для вашого здоров’я;
 • вказівка ​​джерела води і її виду на етикетці – це повинна бути або очищена питна вода, або артезіанська або мінеральна столова;
 • репутація постачальника на ринку послуг (можна почитати відгуки або розпитати знайомих);
 • адекватна цінова політика (хоча, якщо вам особливо подобається смак води певної марки – за це можна переплатити);
 • ціна доставки однієї бутлі води (актуально для тих, хто бере воду додому, тому що в офіси та інші установи зазвичай замовляють по кілька бутлів), можливість занесення на поверх, у приміщення, доставки замовлення “сьогодні на сьогодні”;
 • приємний сервіс (по-перше, це ваш комфорт, а по-друге, компанія, яка не дбає про сервіс, навряд чи дійсно думає про своїх клієнтів);
 • наявність додаткових послуг (оренда кулера, його ремонт, санітарна обробка), а також реалізація супутніх товарів (помп для води, власників для склянок) – зручніше, якщо все це можна замовляти у одного постачальника;
 • акції та бонусні програми для клієнтів.

Виходить, перед тим як замовити питну воду, необхідно провести ціле дослідження! Насправді це так і є, адже вода – найважливіше для нашого організму речовина, і від її якості залежать наше самопочуття, зовнішній вигляд і навіть розумові здібності! А значить, до того, що ви будете пити щодня, потрібно поставитися дуже серйозно. Хороша вода допоможе заощадити на віруючих і ліках.

Вибирайте постачальника уважно і пийте воду на здоров’я!

Новини