Ремонт кулера для води
Ремонт кулеров для воды. Ремонт и чистка кулеров для воды.

Ремонт кулера для води

Проводимо ремонт і обслуговування кулерів тільки наших клієнтів

Кулери бувають різного виконання, але найбільш поширеними варіантами є два види: настільні і підлогові. Розрізняються вони по висоті і об’єму. Підлоговий варіант, в силу більш місткого обсягу за рахунок висоти, може бути обладнаний шафою для зберігання посуду або міні-баром. Функціональність кулерів, як може здатися з назви, полягає в охолодженні води, що подається. Але це не завжди так, деякі моделі кулерів не мають функції охолодження. Такі апарати ставляться в дитячих закладах–садочках, школах, дитячих поліклініках і т.д. для води яку доставлять. Офісна класика – кулер з подачею холодної і гарячої води.

Ремонт та обслуговування кулерів для води

Ремонт кулера для воды. Ремонт и чистка кулеров для воды.

Будь-яка техніка має властивість виходити з ладу при тривалій експлуатації, тим більше, коли нею користуються відразу багато людей. Деякі поломки можна усунути своїми силами.

  1. Кулер видає воду кімнатної температури. Зазвичай така неприємність трапляється при заміні ємності з водою – в водопровідних трубках утворюється повітряна пробка. Після установки рекомендується злити два стаканчика води – з одного і іншого краника, це дозволить вибити пробку. Не вмикайте кулер при порожньому бутлі. Якщо вода все одно не нагрівається, краще відключити прилад і викликати майстра з сервіс-центру. Справа в тому, що нагрівальний елемент розташований якраз в тому місці трубки, де і утворюється повітряний зазор, через що нагрівач може перегоріти.
  2. Кулер підтікає, під ним збирається калюжа води. Швидше за все, справа в неправильно встановленому бутлі або він має дефекти. Спробуйте замінити бутель. Якщо Ви переконалися, що з ємністю все в порядку, то краще викликати майстра: доведеться розкривати корпус і проводити обстеження системи подачі води.
  3. Вода недостатньо охолоджена. Швидше за все, справа в регуляторі холоду. Підкрутіть його – він розташований на задній стінці кулера.
  4. Вам привезли новий апарат, але він відмовляється видавати холодну воду. Можливо, до Вас привезли апарат недостатньо досвідчені вантажники, які здійснювали транспортування в горизонтальному стані. В такому випадку дайте апарату відстоятися години три, і спробуйте знову. Якщо проблема залишилася, то це дійсно дефект.
  5. Цівка води з крана все тонше і тонше. Більш, ніж ймовірно, що трубки підведення води вкрилися накипом і іншим сміттям. Потрібно чистити. Самостійно Ви це навряд чи зможете зробити, телефонуйте в сервіс-центр.