Про питну воду CCWater

Питна вода компанії Crystal Clear Water

Прісна вода – це найцінніший ресурс на нашій планеті. На жаль, з кожним роком її запаси стають все менше, а ті, що існують, не завжди відповідають тим якостям, які потрібні для людини. Вода, яка подається в наші квартири, будинки і офіси, практично не придатна для пиття і приготування їжі, так як недостатньо очищена і проходить по магістралях, які давно вже відслужили своє і стали збірниками іржі і органічних відходів. Компанія Crystal Clear Water не перший рік здійснює поставку натуральної, чистою, позбавленої будь-яких добавок і сторонніх домішок води жителям Києва. Ми використовуємо найсучасніші технології очищення, тому можемо з упевненістю говорити про те, що наша вода відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Питна вода компанії Crystal Clear Water

Очищення води Crystal Clear Water проводиться в декілька етапів

  • Видалення механічних забруднень, при якому вода фільтрується і з неї видаляються частинки іржі, пісок та інші тверді включення.
  • Адсорбція хімічних речовин. На цьому етапі очищення ми видаляємо з води феноли, сполуки хлору, а також різні органічні речовини. На цій стадії використовуються спеціальні багатоступінчасті адсорбційні фільтри з активованого вугілля.
  • Пом’якшення. На стадії пом’якшення іонообмінними смолами зв’язуються іони кальцію і магнію, наявність яких робить воду жорсткою. Позбавляючи воду від цих елементів, ми робимо її безпечною для нирок і суглобів, де, як відомо, відкладаються солі.
  • Зворотний осмос. Вода під тиском близько 20 атмосфер пропускається через спеціальну мембрану, діаметр отворів в якій можна порівняти з розмірами молекули води. Завдяки такому очищенню, все стороннє, що залишилося після попередніх етапів, затримується напівпроникним матеріалом.
  • Насичення води мінералами і солями до фізіологічних норм за рахунок підмішування (додавання) води, очищеною нанофільтраційною мембраною.
  • Озонування для знезараження і збагачення води киснем.
  • Покращення органолептичних властивостей води (смак, запах, прозорість, колір) за допомогою вугільного фільтра з шкаралупи спеченого кокоса.
  • Ультрафіолетове знезараження перед розливом.

Після очищення вода розливається в пляшки, які пройшли всі стадії машинного миття з використанням сертифікованих миючих і дезінфікуючих засобів. Завдяки сучасному обладнанню, наші фахівці постійно відстежують якість продукції, що гарантує її відповідність високим вимогам. Також якість води ТМ «Crystal Clear Water» контролюють уповноважені державні органи, шляхом періодичного відбору проб води.

Питна вода компанії Crystal Clear Water

Мінеральний склад

Водневий показник pH 6,7 мг/дм3
Жорсткість загальна 3,1 мг-екв/дм3
Лужність загальна 1,7 мг-екв/дм3
Сухий залишок 141,0 мг/дм3
Хлориди 20,77 мг/дм3
Сульфати 7,5 мг/дм3
Залізо (Fe) <0,05 мг/дм3
Марганець (Mr) <0,01 мг/дм3
Кальцій (Са) 40,08 мг/дм3
Магній  (Mg) 13,37 мг/дм3

Компанія Crystal Clear Water забезпечує швидку доставку води в будь-який район Києва

Власний парк сучасної легкової і вантажної техніки дозволяє виконувати доставку води в найстисліші терміни. Ви можете замовити у нас воду для дому, офісу, установи, школи і навіть лікарні, Crystal Clear Water – це надійний і відповідальний постачальник, який ніколи не підведе. Ви можете розрахуватися за придбану у нас очищену воду як безготівковим розрахунком, так і готівкою, передавши співробітнику нашої служби доставки.