Про компанію Crystal Clear Water
доставка чистой питьевой воды

Наші переваги

Якість

Нас контролюють та перевіряють

Простота

Завжди знайдемо компроміс

Пунктуальність

Ми завжди вчасно

Компанія Crystal Clear Water

Продукція компанії Crystal Clear Water відповідає вимогам світових і європейських стандартів, оскільки дотримується строгої системи контролю якості на всіх етапах виробництва питної води:

  • видобування;
  • очищення;
  • збагачення;
  • доставка споживачеві.

Високотехнологічне обладнання гарантує відмінні смакові якості нашої води. Автоматизація виробничих ліній робить втручання людського фактора в підготовку і очищення води мінімальним.

Переваги води від компанії Crystal Clear Water

Крім безперечно смачної і чистої питної води ми пропонуємо:

  • оперативність і пунктуальність – ми цінуємо час наших клієнтів, тому складаємо гнучкий графік доставка води Київ, дозволяє доставити воду в зручне і чітко обумовлений час;
  • прийнятні ціни і безкоштовну доставку незалежно від кількості замовлених бутлів;
  • організацію поставок за індивідуальним графіком;
  • гнучка дисконтна програма, регулярні акції.

Також компанія CrystalClearWater пропонує широкий асортимент супутнього обладнання: помпи, кулери, диспенсори та підставки для них, тримачі для стаканчиків. З нами ви не просто п’єте чисту і смачну воду, а п’єте її найбільш комфортно.

Корпоративний дух компанії Crystal Clear Water

Існує думка, що вода не тільки розчиняє мінеральні речовини, а й сприймає емоції. Ми створюємо для своїх працівників оптимальні комфортні умови роботи, стежимо за їх здоров’ям, підвищуємо рівень кваліфікації і стежимо за психологічним кліматом в колективі. Вода Crystal Clear Water створюється тільки з хорошим настроєм, даруючи радість, силу і здоров’я нашим клієнтам. Місія нашої компанії – якісна, здорова вода для кожного.

Хто може пити воду від компанії Crystal Clear Water?

Вода від CrystalClearWater – чиста, безпечна і корисна. На жаль, Україна з її величезними водними ресурсами, не може похвалитися високим рівнем екології. А адже здорова вода так необхідна майбутнім мамам, дітям і дорослим людям для правильного функціонування організму. Споживання чистої рідини не тільки допоможе налаштувати всі фізіологічні процеси, а й активізує мозкову діяльність, додасть сил. Без щоденного вживання необхідної кількості корисної чистої води неможливо, наприклад, добре виглядати і ефективно худнути.

Пийте тільки якісну чисту воду і будьте здорові разом з продукцією компанії CrystalClearWater!