Послуги

Послуги компанії Crystal Clear Water

аренда кулера для бутилированной питьевой воды

ремонт оборудования для бутилированной питьевой воды

санитарная обработка оборудования для питьевой бутилированной воды

Доставка питної води – це дуже популярна послуга на сьогоднішній день, яка з’явилася на українському ринку відносно недавно. Спочатку доставкою користувалися лише корпоративні структури, але з часом послуга набрала популярність і у фізичних осіб. Вода завжди була запорукою здоров’я, але якість рідини з водопроводу залишає бажати кращого. Саме з цієї причини багато жителів столиці кожен день-другий відвідують магазин з метою покупки п’яти і більше літрів питної рідини. Але на щастя, рутині прийшов кінець, коли з’явилася послуга доставки води.

Переваги доставки води!

Без сумнівів, існує кілька способів отримати чисту питну воду без домішок. Так, наприклад, можна використовувати фільтра, купувати щодня воду в магазині, а можна користуватися сервісом доставки. Використовувати побутові фільтра не дуже раціонально: їх потрібно часто міняти і уважно стежити за якістю очищення, перевіряти в лабораторії продукт на виході. До того ж, фільтра не здатні очистити воду повністю від абсолютно всіх речовин, які потенційно можуть негативно впливати на організм і загальний стан здоров’я. Кожен день ходити в магазин і переносити тяжкості не приносить багато задоволення, швидко перетворюється на рутину, до якої все рідше з’являється бажання повертатися знову і знову. Тому однозначно раціональний вибір, здатний задовольнити будь-якого споживача, – це послуга доставки води, яка доставить Вам в строк якісну, корисну воду, достатньо лише зателефонувати операторам.

Як зробити замовлення води?

Щоб скористатися послугою доставки води, не потрібно нікуди ходити. Компанія Crystal Clear Water доставляє по Києву натуральну, корисну для організму воду з чудовим мінеральним складом на найвигідніших для клієнта умовах. Для замовлення досить виконати кілька пунктів:

  • зателефонувати менеджерам компанії за телефонами, що вказані на сайті або ж оформити замовлення онлайн, вказавши Ваш номер телефону;
  • обумовити менеджеру зручний час доставки;
  • дочекатися обумовленого часу, оплатити замовлення і насолоджуватися водою!

ТМ CrystalClearWater надає цілий список акцій, які допоможуть заощадити клієнтам, зробити покупку ще більш приємною і вигідною.

Послуги, які надає компанія Crystal Clear Water

Наша компанія, крім надання основної послуги – доставки води, також пропонує клієнтам комплексний сервіс, що включає:

  • оренда обладнання – додаткова, але дуже необхідна послуга, яка забезпечить Вас необхідним обладнанням для комфортного споживання води за доступною вартістю, без необхідності його придбання;
  • ремонт кулера для води – будь-яка техніка рано чи пізно може вийти з ладу, в тому числі і кулери; наші фахівці проведуть ремонт вашого пристрою, повернувши йому колишню працездатність;
  • санітарна обробка – щоб пити чисту воду, необхідно також стежити за станом кулера, систематично очищаючи його. Професійну санітарну обробку нададуть Вам наші фахівці.

Питна вода – найважливіший ресурс людини! Насолоджуйтесь корисною і смачною водою від компанії Crystal Clear Water, оцініть всі наші переваги і зручності!