Оренда кулера

Замовити кулер в оренду

Умови оренди кулера:

Вартість оренди кулера за місяць складає від 150 грн в залежності від моделі кулера

Мінімальне замовлення води при оренді кулера – 8 бутлів на місяць

З часів появи перших кулерів в офісах, компанії-постачальники почали пропонувати три варіанти укладання угоди: повноцінна покупка пристрою, придбання в розстрочку і здача в оренду. На перший погляд може здатися, що оренда кулера невигідна – адже при тривалій експлуатації кінцева вартість може перевищити номінальну. Але насправді все не так просто. Є і плюси такого підходу.

Аренда кулера. Кулер для воды в аренду, цена, стоимость.

В якому ж випадку компанії зручніше взяти кулер в оренду разом з доставкою води? В першу чергу, це водозабезпечення тимчасових робочих точок – наприклад, виставкових стендів або мобільних офісів. Також орендують кулери і на будівництвах, встановлюючи у виконроба підсобці – по закінченню робіт все зайве устаткування передають назад власнику. Ще однією важливою нішею є маленькі організації, які тільки-тільки починають свою діяльність, у яких кожна гривняна рахунку.

Оренда кулера для води

 А яку вигоду мають з цього компанії-постачальники? В першу чергу тут варто звернути увагу на той факт, що здачею в оренду кулерів займаються не виробники обладнання, а постачальники питної води. Причини можуть бути різні. Якийсь постачальник лише тільки виходить на ринок і його бренд мало відомий – тут доводиться йти на хитрощі, намагаючись “приручити” покупця до води своєї марки. В цьому випадку кулер можуть і зовсім поставити безкоштовно, домовившись, що клієнт буде купувати воду тільки в одному місці. Для інших постачальників води це спосіб збути продукцію дорожче середньо ринкової ціни, включивши в прибуток і дохід з оренди.

 На жаль, далеко не завжди обладнання, що поставляється має гідну якість. Такі кулери течуть, в них ламається електроніка, та й з огляду на те, що Ви напевно вже не перший власник апарата, ресурс надійності буде низьким. Тому, якщо зважитеся на оренду кулера, обов’язково узгодьте питання надійності і марку виробника. При поломці пристрою Вам його можуть замінити або полагодити прямо в офісі. Час від часу необхідно проводити сервісне очищення обладнання, цим теж повинен займатися постачальник. Так що орендувати кулер іноді і в довгостроковій перспективі вигідніше, ніж купувати і лагодити своїми силами.