Доставка води в офіс

Вода є найважливішим для людини хімічною сполукою, завдяки якому підтримується життя, працездатність і відмінне самопочуття.

Особливо важлива якісна вода для людей в процесі роботи. Невірно вважати, що в якісній вологи в достатніх кількостях потребують лише ті, хто працює фізично – замовлення води в офіс в Києві є не менш затребуваною послугою, ніж замовлення на виробниче підприємство.

Місія нашої компанії – якісна здорова вода для кожного в офіс.

Зробити замовлення води у нас завжди легко і просто.

Висока якість питної води “Кришталево Прозора” досягається завдяки виробничому процесу, який передбачає дотримання суворих санітарних умов і безперервного контролю якості на всіх етапах виробництва.

Акції та пропозиції
Послуги
Кулери
Помпи
Диспенсери
Кава, чай
Швидко, Якісно та Зручно!

Знаємо кожну вулицю, провулок і будинок в Києві.
Піднімемо ваше замовлення на будь-який поверх, навіть якщо в будинку не працює ліфт.

Якщо Вам потрібна вода «тут і зараз», то ми доставимо її максимально швидко.
Наша доставка – це сервіс європейського рівня.

Як замовити?

За вказаними телефонами, вайбер, телеграм, телеграм-бот.
Або цілодобово на сайті.

Просто додайте товар в корзину і оформте замовлення.

Наш оператор зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Як оплатити?

Ви можете обрати зручний спосіб оплати: при доставці кур’єру готівкою, на сайті через систему ONPAY або на карту.

Коли доставите?

У будні дні доставка води виконується
з 8.00 до 20.00.

В суботу з 9.00 до 18.00.

Як купувати дешевше?

Постійним клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок.

Також постійно діють акції та спеціальні пропозиції.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Відгуки наших клієнтів

Замовити доставку води в офіс по місту Києву

Сьогодні замовлення доставки води в офіси – це послуга, що перевершує за популярністю такий класичний затребуваний сервіс, як доставка в офіс гарячої піци. З чим пов’язаний такий ажіотаж в столиці, а також багатьох інших великих містах України? В першу чергу, потрібно відзначити, що без піци, суші або салатів обійтися на робочому місці цілком можливо. А ось питна вода для офісу – це абсолютно незамінний ресурс, як в домашніх умовах, так і на робочому місці, незалежно від сфери діяльності людини і умов праці. Чому вода в офісі Києва завжди повинна бути в достатній кількості? Відповідь на це питання дуже проста – без достатнього об’єму рідини в організмі неможлива не тільки ефективна фізична, а й розумова діяльність. Цілюща волога є стимулятором всіх можливих позитивних процесів в тілі людини, починаючи від засвоєння вітамінів і закінчуючи розщепленням жирів. Вода з доставкою в офіс допоможе вашим співробітникам не відчувати дискомфорту, пов’язаного з дефіцитом якісної, очищеної рідини і забезпечить їм відмінне самопочуття і високу продуктивність праці.

Чому обирають доставку води в офіс від Кришталева Прозора

Так як доставка води в офіси Києва дуже затребувана, на столичному ринку працює безліч компаній, що пропонують свої послуги на різних умовах і за різною ціною. Серед таких постачальників є як відповідальні фірми, що мають бездоганну репутацію, так і компанії-одноденки, для яких доставка води в офіси – це лише спосіб швидко заробити гроші, користуючись високим попитом на послугу і товар. Ми працюємо інакше, бо розуміємо, що довіру і схвалення клієнтів, що замовляють доставку води в офіс-це найважливіший капітал, який не купиш за гроші. Відгуки про нас і нашої продукції завжди позитивні.

Очищена вода вода в офіс від Кришталево Прозора – це унікальний продукт, позбавлений всіх неприродних для природної води сполук, що не має запаху і смаку. Ми беремо звичайну воду і робимо її досконального, використовуючи найсучасніші технології і інноваційне обладнання. Наша питна вода в офіс проходить наступні етапи очищення:

  1. Видалення з води твердих частинок – піску, дрібного сміття, твердого осаду, частинок іржі;
  2. Очищення від хімічних добавок, таких як феноли, хлориди, пестициди і органічні забруднення;
  3. Пом’якшення. За допомогою іонно-обмінних смол, зв’язуються іони магнію і натрію, через які підвищується жорсткість води. Після такої обробки питна вода для офісу стає безпечною для суглобів і нирок;
  4. Обробка зворотним осмосом. Вода під великим тиском проходить через мембрану з отворами, порівнянними за габаритами молекулі рідини. Така фільтрація на молекулярному рівні позбавляє воду від всього зайвого, що не вдалося прибрати на попередніх стадіях очищення.

Але видалення з води домішок і забруднень – це далеко не все, що CrystalClearWater робить для того, щоб поставити максимально близьку до природної, чисту воду в офіс Вашої компанії. Ми насичуємо минулий очищення воду мінеральними речовинами до рівня, властивого воді в природних джерелах. Після цього, вода питна в офіс, проходить озонування, здійснюване для знезараження, а також для насичення рідини достатньою кількістю кисню.

Цілком природно, що пройшла всі перераховані вище стадії обробки вода в офіс дещо відрізняється від природного на свій смак. Щоб зробити продукт максимально природним за смаковими якостями, ми пропускаємо його через фільтр, виготовлений з шкаралупи кокосового горіха. Останній вид обробки, який питна вода в офіс проходить перед відправкою до споживачів – це обробка ультрафіолетовим випромінюванням, що вбиває мікроорганізми.

Оперативна доставка питної води в офіс здійснюється в ємностях, що пройшли ретельну мийку в спеціальних апаратах і ефективну дезінфекцію.Процесс очищення води, що виконується компанією Crystal Clear Water, ретельно контролюється службою якості. Ви можете бути впевнені, що поставка води в офіс буде виконана всо відповідності з найсуворішими європейськими стандартами.

Сервіс доставки води в офіс європейського рівня

Наша вода відправляється до замовників на фірмових автомобілях у супроводі відповідальних експедиторів, які відмінно знають свою роботу і намагаються виконати її максимально швидко. Замовити воду в офіс Києва можна в будь-якому районі нашої столиці – наші водії добре знають місто і все оптимальні маршрути проїзду в ту чи іншу точку проходження.

Важливою перевагою нашої продукції є її доступна ціна. Якщо вам потрібна вода в офіс недорого, але при цьому ви вимогливі до якості продукції та сервісу, то Кришталево Прозора стане ідеальним постачальником, вигідним і надійним. Ми пропонуємо не тільки замовити воду в офіс за цінами, нижче ніж у конкурентів, а й скористатися нашими акційними програмами. Допомагаючи нам розширювати коло споживачів очищеної питної води Кришталево Прозора, ви отримуєте можливість здійснити замовлення питної води в офіс для своїх потреб на найвигідніших умовах. Дізнатися про пропозиції, що діють для клієнтів, ви можете на спеціальній сторінці нашого сайту, а також у менеджерів компанії, які детально розкажуть по телефону про переваги тих чи інших акцій і бонусних програм. Ми намагаємося працювати так, щоб ви відчували нашу турботу про своє здоров’я і гарне самопочуття не тільки вдома, але і в офісі.