Головна

Crystal Clear Water Доставка води Київ

Давайте знайомитися…

Ми є компанією, яка займається виробництвом і доставкою води. Сьогодні на ринку існує великий вибір бутильованої води і якістю води вже нікого не здивувати, так як будь-яка поважаюча себе і клієнта компанія, використовує на виробництві гарне обладнання, яке забезпечує високу якість води, відповідність ТУ, СанПіН та відмінний смак.

Наша компанія також працює за такими принципами – поважає себе і Вас. Тому пройшовши етапи вдосконалення обладнання, ми можемо сміливо заявити, що ми пропонуємо якісний продукт.

Зробити замовлення води у нас завжди легко і просто. Вирішуються всі нюанси і складності. І навіть на цьому етапі немає межі для досконалості. І нам буде ще чим Вас здивувати.

Питання пунктуальності доставки води – головніше за все, тому що ми цінуємо Ваш час. Завжди поспішаємо.

Таким чином, виділивши три головні принципи нашої роботи, ми можемо Вам запропонувати: якість води, зручність заказа, пунктуальність доставки.

Ласкаво просимо до нас…

Кому ми доставляємо воду?

МИ ДОСТАВЛЯЄМО ВОДУ:

8

Років доставки води
в місті Києві

50k+

Клієнтів п’ють нашу
воду щодня

2k

Компаній замовляють воду
в нас

5200

Літрів доставляємо
щодня

Кому ми доставляємо воду?
Ми доставляємо воду:

8

Років доставки води
в місті Києві

2k+

Компаній замовляють воду
в нас

50k

Клієнтів п’ють нашу
воду щодня

5200

Літрів доставляємо
щодня

Кому ми доставляємо воду?

Ми доставляємо воду:

8

лет Доставки воды
по городу Киеву

50k+

клиентов Пьют нашу воду
каждый день

2k

компаний заказывают воду
у нас

5200

литров каждый день
доставляем

Наша вода

Доставка води Київ. Доставка питної води по Києву

СКІЛЬКИ БУТЛІВ ЗАМОВЛЯТИ??

Замовити доставку води в місті Київ

Вода є невід’ємною частиною життя кожної істоти на нашій планеті. Без цієї дивовижної рідини не обходиться жоден важливий біологічний процес і саме наявність води на Землі була важливою умовою появи тваринного і рослинного світу, а значить і людини. Сьогодні людство є одним з основних споживачів прісних водних ресурсів і, на жаль, головним винуватцем їх виснаження. Безконтрольне споживання в побутових і промислових цілях, втручання в гідросистеми річок і озер, а також забруднення природних ресурсів продуктами своєї діяльності, призвело до того, що чиста вода, придатна для пиття і приготування їжі, стала великою рідкістю, а в деяких місцях і зовсім зникла . На жаль, існуючі у нас в країні способи очищення неефективні і вода, якою постачають городян комунальні служби, становить небезпеку для здоров’я. Багато хто встановлює в себе дома системи фільтрації, але далеко не кожна з них гарантує хороший результат, а придбання та обслуговування якісної установки є досить дорогим. Єдиний вихід, доступний жителям великих мегаполісів таких як Київ, – це доставка води Київ, очищеної за допомогою спеціального обладнання, додому або в офіс.

Доставка води Київ

Сьогодні чиста вода в Києві – є дуже затребуваною продукцією. Кожна з фірм, що пропонує такі послуги, використовує свої технології і різне по функціональності і ефективності обладнання. Далеко не завжди вода, ідеально чиста рідина, відповідає своїй назві, адже для того, щоб позбавити її від забруднень, потрібно провести цілий ряд операцій з використанням дорогого сучасного обладнання. Що міститься у воді з кранів у квартирах, будинках, офісах? В першу чергу, водопровідна вода містить чимало твердих частинок різного розміру і складу. Частина цих механічних забруднень потрапляє в систему через недосконалість очисних споруд, так, наприклад, потрапляє в воду пісок, але багато частинок виявляються в складі води в процесі її подачі по іржавим металевим трубам. Таким же шляхом відбувається і забруднення органічними речовинами – руйнуються корозією, десятиліттями не обслуговуються труби, надають притулок величезній кількості мікроорганізмів, найпростіших тварин і водоростей. Але не тільки тверде сміття і мікроорганізми можуть становити небезпеку для споживача. Набагато більш серйозної шкоди організму здатні завдати хімічні сполуки, що потрапили у воду випадково або додані до неї навмисно, з метою знезараження. Відомий всім хлор, він широко застосовується для очищення водопровідної води від біологічних забруднень, є дуже токсичним елементом, з’єднання якого здатні надавати найбільш негативний вплив на нирки, печінку і шлунок людини.

Що таке питна вода від нашої компанії?

Продукція яку ми поставляємо – це чиста вода. Перед тим, як буде проведена доставка води в Києві, вона проходить декілька серйозних етапів підготовки, які забезпечують їй ті властивості, які так цінують клієнти компанії Crystal Clear Water:

  • Фільтрація, спрямована на видалення механічних забруднень, таких як частинки іржі, дрібне сміття, пісок. Очищення проводиться в кілька стадій, із застосуванням пристроїв грубої і тонкої очистки;
  • Очищення від хімічних забруднень. З води видаляють сторонні хімічні сполуки, такі як феноли, хлор, нітрати, а також органічні компоненти;
  • Пом’якшення, при якому позбавляють воду від зайвої жорсткості, роблячи її безпечною для суглобів і внутрішніх органів людини;
  • Очищення зворотнім осмосом, що видаляє сторонні компоненти на молекулярному рівні;
  • Додавання мінеральних речовин, необхідних людині, в межах суворих, визначених науковцями норм;
  • Озонування, що забезпечує збагачення води киснем і її знезараження;
  • Покращення смаку, запаху, кольору, за допомогою фільтрів з кокосового вугілля;
  • • Обробка ультрафіолетом перед розливом.

Як видно з цього списку, в копанні CrystalClearWater виключно професійно підходять до питання. Доставка води Київ насправді є відмінним способом отримати якісну продукцію..

Питна вода CrystalClearWater

Crystal Clear Water – це питна вода, ціна і якість якої підходять абсолютно всім. Фахівці компанії – це команда справжніх професіоналів, вони знають і люблять свою справу, а також пишаються тим, що виконують життєво важливу роботу, від якої залежить здоров’я і благополуччя людей. Компанія CrystalClearWater ретельно контролює якість води. Важливою умовою будь-якого підприємства, пов’язаного з питною водою, є стерильність виробництва. Наші виробничі приміщення регулярно піддаються дезінфекції з використанням озонуючих установок і ультрафіолетових випромінювачів. Вода CrystalClearWater доставляється в спеціальних ємностях, виготовлених з безпечного для здоров’я і дуже міцного полімерного складу. Перед тим, як наповнити бутлі водою, ми ретельно обробляємо їх і знезаражуємо з використанням ультрафіолету. Продукція CrystalClearWater – це чиста природна вода, в якій немає механічних, біологічних і хімічних забруднень. Ми не тільки видаляємо з води все стороннє, але і проводимо насичення усіма необхідними солями, мінералами та мікроелементами, яких не вистачає в воді або які були вилучені з неї в процесі високоякісної очистки. Також перед відправкою до споживача продукція проходить озонування, в процесі якого здійснюється не тільки дезінфекція, але і насичення рідини киснем. Таким чином, вода зберігає свої корисні властивості і має неймовірний свіжий джерельний смак. Компанія має власний парк автомобілів, які займаються доставкою води CrystalClearWater в будь-які райони міста Києва. Ми організовуємо свою роботу так, щоб наші клієнти відчували постійну турботу про себе і могли отримати нашу важливу для кожного продукцію в максимально стислі терміни. Ми вважаємо, що чиста вода повинна бути в кожному домі, квартирі або офісі, тому намагаємося зберігати доступні ціни і пропонувати клієнтам найрізноманітніші варіанти економії. Доставка води в Києві по акції для нових клієнтів є дуже затребуваною послугою, завдяки якій наші замовники, які в майбутньому стануть постійними, можуть з мінімальними витратами оцінити нашу воду і якість обслуговування.

Останні новини

нашого сайту