Замовити воду для навчальних закладів

with Коментарів немає

Чиста питна вода дуже важлива для людей будь-якого віку, але особливо велика її роль для зростаючого дитячого організму. Всі найважливіші біологічні процеси, пов’язані з розвитком, безпосередньо залежать від якості і кількості одержуваної дитиною води. Також потрібно враховувати і особливу чутливість дитячого організму до шкідливих хімічних сполук. Вода з шкідливими домішками може викликати у дорослого лише нездужання, в той час як для дитини її вживання може призвести до важкого отруєння. На жаль, вода в школу подається з міської водопровідної системи та її якість залишає бажати кращого. Іржа, біологічні компоненти, сполуки фтору і хлору, пестициди і безліч інших небезпечних домішок завжди присутні у воді з крана в будь-якому місті нашої країни. Саме тому в останні роки така послуга як доставка води в школу, дитячий сад або ясла користується особливим попитом. Компанія Crystal Clear Water пропонує поставку очищеної, максимально наближеною за своїми характеристиками до природної питної води, в дитячі установи Києва.

Вода для учебных учреждений, вода для детей от CCWater

Як очищається вода CrystalClearWater

Очищена питна вода, яку пропонує наша компанія, є продукт, який повністю відповідає суворим європейським стандартам. Ви можете без проблем замовити воду в школу в будь-яких кількостях – наше виробництво здатне забезпечити поставку будь-якого обсягу бутильованої цілющої вологи. Процедура очищення і підготовки води Crystal Clear Water складається з декількох етапів:

  • Очищення від механічних домішок, таких як дрібне сміття, іржа, пісок;
  • Видалення з води сторонніх домішок, як біологічних, так і хімічного походження;
  • Пом’якшення. Використовуючи інноваційну технологію іонного обміну, воді надається оптимальна для людського організму жорсткість;
  • Очищення зворотним осмосом. Далеко не всі сторонні з’єднання можна прибрати з води механічними і хімічними способами. За допомогою зворотного осмосу, що представляє собою надтонку мембрану, можна відфільтрувати все зайве, що залишилося в воді після попередніх стадій очищення;
  • Додавання в питну воду важливих для дитячого організму мінеральних речовин;
  • Озонування – насичення очищеної води киснем з одночасним її знезараженням.

Всім відомо, що діти особливо тонко відчувають смак, а повністю очищена пом’якшена вода, не має ні найменшого присмаку. Часто діти відмовляються пити воду, що пройшла очищення, саме тому. Щоб наша вода була максимально природною, ми обробляємо її особливим способом – пропускаємо через спеціальний біофільтр, наповнений вугіллям з кокосової шкаралупи. Така процедура робить продукт природним і приємним на вкус.Вода, яку ми постачаємо споживачам, розливається в полімерну тару, яка перед наповненням проходить машинну очищення і обробку ультрафіолетовими лампами. Це робить їх абсолютно стерильними і гарантує тривале зберігання води без втрати нею смакових якостей.

Регулярна доставка води в школу через наш сервіс – це чудовий спосіб подбати про здоров’я дітей будь-якого віку. Її можна використовувати в якості питної або застосовувати для приготування їжі – наш продукт універсальний і підходить для будь-яких цілей. Ви ніколи не переплутати нашу продукцію з будь-якої іншої – всі наші бутлі мають фірмові етикетки, на яких вказані назва нашої компанії і дата розливу в тару. Важливо пам’ятати, що ми використовуємо для питної води тільки стандартні ємності, з обов’язковою інформацією про вміст, згідно з чинними в Україні стандартами і нормативами. Ми маємо всі дозвільні документи і сертифікати якості та відповідності, що підтверджують наше право займатися очищенням і доставкою питної води, в тому числі і для таких відповідальних замовників, як навчальні та дошкільні установи.

Чому саме Crystal Clear Water?

У столиці така послуга як доставка води в школу виявляється десятками компаній, але саме CrystalClearWater вибирають найчастіше. У чому причина популярності нашої продукції? В першу чергу, ми пропонуємо найякіснішу очистку. При обробці води наші фахівці використовують високоефективне закордонне обладнання, нешкідливі для навколишнього середовища і людини препарати, а також сучасні «зелені» технології. Серед переваг наших послуг варто назвати також і розумні ціни – ми розуміємо важливість і потрібність нашої роботи, але також впевнені і в тому, що кожна людина на планеті, особливо дитина, повинен бути забезпечений якісною питною водою. У зв’язку з цим, цінова політика Crystal Clear Water побудована таким чином, щоб наша продукція була доступна всім без винятку.

Серед позитивних сторін співпраці з нами, також не можна не згадати і швидкість доставки. Наша компанія має солідний парк автомобілів, обладнаних спеціально для оперативної доставки питної води і тому замовлення в будь-яку точку міста виконуються швидко і якісно. Наші водії та експедитори завжди акуратні, ввічливі і доброзичливі, тому всі відгуки про наші послуги виключно позитивні. Якщо у вас є питання про нашу продукцію або ви хочете замовити питну воду для школи або будь-якого іншого навчального закладу, то ми чекаємо вашого дзвінка. Менеджери компанії розкажуть вам про всі важливі деталі нашої роботи і дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються виробництва і доставки нашої очищеної води.

Забезпечення очищеною питною водою малюків – це пряма турбота про їхнє здоров’я. CrystalClearWater пропонує найпростіший і в той же час найбільш ефективний спосіб зробити життя дітей більш якісної, а їх здоров’я – міцним. Наша вода має доступну ціну, а крім цього, ми пропонуємо своїм клієнтам спеціальні акційні пропозиції та бонусні програми, які роблять її ще більш доступною. На нашому сайті можна знайти вичерпну інформацію про нас і нашої продукції, а також ознайомитися з умовами співпраці.