Тримачі для склянок для кулера

with Коментарів немає

Для чого потрібен утримувач стаканів? Багато років тому, коли в офісах тільки почали з’являтися перші кулери для води, багато чого від них не було потрібно. Про додаткові фільтрах, вбудованих холодильниках, зручною установці бака, третьому крані для холодної води ніхто не замислювався, великою рідкістю було зустріти і утримувач стаканів повз автомат для води. Тоді кулери самі по собі ставали предметом корпоративної гордості і місцем паломництва працівників компанії. До них стягувалися з усіх кабінетів співробітники зі своїми різномасті кружками, чекали завершення чергового етапу нагрівання або охолодження доставлених води, попутно обмінюючись новинами або нарікаючи на робочі негаразди.

Поступово до кулерам всі звикли, ці зручні автомати стали з’являтися в громадських місцях, в зонах обслуговування клієнтів банків і автосалонів, в холах готелів і салонів краси, в прийомних лікарень і залах очікування. Улюбленою кухлем, подарованої колегами на день народження, тепер вже не обмежитися. Тому важливою опцією кулера став держатель склянок. Наявність цього недорогого і функціонального пристрою дозволити уникнути необхідності постійного миття посуду, використаної гостями або клієнтами вашої фірми, забезпечить доступним питвом всіх бажаючих і навіть убезпечить користувачів кулера від переданої інфекції в періоди повальних застуд або епідемій грипу.

Держатель стаканов. Качественный держатель на кулер для стаканов с бесплатной доставкой воды Киев

Тримач для одноразових стаканів

Тримач для стаканів ставитися на всі моделі кулерів. Для установки стаканотримач зовсім не обов’язкова наявність спеціальної моделі кулера. Досить лише зробити вибір між магнітним підставою або кріпленням на звичайних шурупах, визначитися з відповідним кольором і цікавим вам дизайном пристрою. Магнітне кріплення надійно встановить держатель склянок на металевій стінці кулера. А якщо конструкція автомата не дозволяє зробити це, то старі добрі шурупи закріплять легкий пристрій на стіні поблизу кулера.

Стандартний тримач стаканів вмешает в себе 80 пластикових стаканчиків. Такої кількості цілком достатньо навіть для приміщення з високою прохідністю. До того ж, заміна спорожнілого тубуса – операція абсолютно проста і не вимагає спеціальних навичок, підготовки і навчання персоналу. До речі, варто звернути увагу на конструкціюдержателей склянок – в одних одноразові стаканчики подаються знизу завдяки напівавтоматичного системі пристрою, або механічно, один за іншим. Інші конструкції забезпечені спеціальними пружинами, виштовхує нові стаканчики вгору. У будь-якому випадку, це корисне придбання, якщо у вашій компанії активно використовується кулер.