Доставка питної води – це дуже популярна послуга на сьогоднішній день, яка з’явилася на українському ринку відносно недавно. Спочатку доставкою користувалися лише корпоративні структури, але з часом послуга набрала популярність і у фізичних осіб. Вода завжди була запорукою здоров’я, але якість рідини з водопроводу залишає бажати кращого. Саме з цієї причини багато жителів столиці кожен день-другий відвідують магазин з метою покупки п’яти і більше літрів питної рідини. Але на щастя, рутині прийшов кінець, коли з’явилася послуга доставки води .

Переваги доставки води!

Без сумнівів, існує кілька способів отримати чисту питну воду без домішок. Так, наприклад, можна використовувати фільтра, купувати щодня воду в магазині, а можна користуватися сервісом доставки. Використовувати побутові фільтра не дуже раціонально: їх потрібно часто міняти і уважно стежити за якістю очищення, перевіряти в лабораторії продукт на виході. До того ж, фільтра не здатні очистити воду повністю від абсолютно всіх речовин, які потенційно можуть негативно впливати на організм і загальний стан здоров’я. Кожен день ходити в магазин і переносити тяжкості не приносить багато задоволення, швидко перетворюється на рутину, до якої все рідше з’являється бажання повертатися знову і знову. Тому однозначно раціональний вибір, здатний задовольнити будь-якого споживача, – це послуга доставки води, яка доставить Вам в строк якісну, корисну воду, достатньо лише зателефонувати операторам.

Як і де здійснити замовлення?

Щоб скористатися послугою доставки води , не потрібно нікуди ходити. Компанія Crystal Clear Water доставляє по Києву натуральну, корисну для організму воду з чудовим мінеральним складом на найвигідніших для клієнта умовах. Для замовлення досить виконати кілька пунктів:

  • зателефонувати менеджерам компанії за телефонами, що вказані на сайті або ж оформити замовлення онлайн, вказавши Ваш номер телефону;
  • обумовити менеджеру зручний час доставки;
  • дочекатися обумовленого часу, оплатити замовлення і насолоджуватися водою !

ТМ Crystal Clear Water надає цілий список акцій, які допоможуть заощадити клієнтам, зробити покупку ще більш приємною і вигідною.

Послуги, що надаються Crystal Clear Water

Наша компанія, крім надання основної послуги доставки води , також пропонує клієнтам комплексний сервіс, що включає:

  • оренда обладнання – додаткова, але дуже необхідна послуга, яка забезпечить Вас необхідним обладнанням для комфортного споживання води за доступною вартості, без необхідності його покупки;
  • ремонт кулера для води – будь-яка техніка рано чи пізно може вийти з ладу, в тому числі і кулери; наші фахівці проведуть ремонт вашого пристрою, повернувши йому колишню працездатність;
  • санітарна обробка – щоб пити чисту воду, необхідно також стежити за станом кулера, систематично очищаючи його. Професійну санітарну обробку нададуть Вам наші фахівці.

Питна вода – найважливіший ресурс людини! Насолоджуйтесь корисною і смачною водою від компанії Crystal Clear Water, оціните всі наші переваги і зручності!