Кулери для води настільні

with Коментарів немає

У сучасному світі багато хто стикається з проблемою чистоти води. Кожен вирішує її по-своєму: хтось вдало, хтось не дуже. Компанія Crystal Clear Water пропонує вірне і перевірене рішення – настільні кулери для води. Завдяки їм ви можете не турбуватися про кип’ятінні або фільтрації і відразу вживати чистий напій без різноманітних шкідливих елементів. Він буде набагато корисніше і смачніше, ніж звичайна вода з-під крана. І всупереч поширеній думці, ціна такого пристрою досить прийнятна
Заказать доставку воды в городе Киеве

Який вибрати і чому

Існує безліч всіляких кольорів з різноманітними функціями: з охолодженням, з нагріванням, газуванням і фільтрацією. Вибирати можна виходячи з власних цілей і переваг.

Якщо ж брати до уваги вид кулера, то більшість замовників вважає за краще користуватися настільним типом. Оскільки він компактний, його можна без проблем встановити практично на будь-якій кухні або в офісі, і він відносно недорогий в ціні.

Крім усього іншого, настільний кулер має безліч переваг:

Достоинства Характеристики
Компактний розмір Маленьку його можна розмістити де завгодно: на столі, полиці, тумби.
Універсальність Такий апарат можна розмістити як в просторому офісі, так і у себе вдома.
Невелика вага Пристрій легко переміщується.
Безшумність Завдяки електронній системі охолодження працює без зайвих звуків.
Надійність У компанії регулярно проводяться перевірки на шлюб, тому ви отримаєте високоякісний товар, який ефективно забезпечить нагрів або охолодження води.
Естетичність Завдяки сучасному дизайну легко впишеться в будь-який інтер’єр.
Функціональність Виробники випускають прилади з різним набором можливостей: підігрів, охолодження, озонування, газація.

Перевагою можна вважати і те, що кулер споживає досить мало енергії.

Цікаво! Коли вода досягає заданої позначки, пристрій відключається, і включається тільки в тому випадку, якщо температура не відповідає цим показником.

Поради щодо використання

Після деякого часу після придбання кулера люди починають скаржитися на дивний присмак води. У такій ситуації найчастіше поспішають знайти нового постачальника.

Увага! Причиною погіршення органолептичних властивостей води є сам кулер. Ці проблеми обумовлені тим, наскільки правильно людина поводиться з цим апаратом. Для того щоб продовжити термін служби кулера, варто врахувати кілька порад по догляду за ним:

  1. Відповідально поставтеся до процедури заміни бутлі. Оскільки найчастіше під час цього процесу в бак можуть проникати шкідливі бактерії.
  2. Бутель з будь-якими механічними пошкодженнями встановлювати не можна, тому що існує ризик, що вода буде в результаті цього забруднена.
  3. В обов’язковому порядку необхідно проводити санітарну обробку кулера мінімум раз на рік.
  4. Для миття корпусу приладу можна скористатися спеціальним миючим засобом за умови, що вони не містять хлору, адже даний елемент може пошкодити корпус кулера і надати йому неестетичний вигляд.
  5. Потрібно проводити і внутрішню чистку апарату, так як у воді містяться мінеральні речовини, які сприяють утворенню накипу та осаду. Це призводить до засмічення крана.
  6. Якщо з якихось певних причин ви не будете використовувати пристрій, то вимкніть його від мережі і злийте воду.

Купити настільний кулер для води можна в інтернет-магазині «Кристал Клір Вотер». У каталозі ви можете знайти великий асортимент продукції високої якості, адже вона відповідає вимогам світових і європейських стандартів. Та й вартість техніки буде адекватною.

Велику увагу ми звикли приділяти покупцеві: до кожного застосовується індивідуальний підхід. Нашу фірму відрізняє швидкість реагування на замовлення і якість продукції, що поставляється. Ми вміємо слухати зауваження і пропозиції замовників. При бажанні ви можете придбати настільні кулери і оформити швидку доставку в Києві. Ми гарантуємо, що з Crystal Clear Water ви будете пити тільки чисту воду!