Акції та знижки від компанії Crystal Clear Water

Хочете покращити стан свого організму – пийте більше якісної води. Вода – це джерело життя, вона покращує здоров’я, тонус і пружність шкіри, оновлює клітини організму. Разом з компанією Crystal Clear Water сьогодні корисна вода стала доступною для кожного жителя або гостя столиці, особливо, якщо брати участь в наших акціях. Ми працюємо у всіх районах Києва, а саме: Голосіївський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Деснянський, Троєщина , Дніпровський та інших.

Акційні доставка питної води від Crystal Clear Water

Якщо Ви втомилися шукати питну воду за прийнятною ціною, незадоволені смаком і якістю тієї, яку зазвичай замовляєте, скористайтеся доставкою води в Києві по акції від ТМ Crystal Clear Water. Замовляйте воду на будинок або в офіс, користуючись нашими заохоченнями. Компанія Crystal Clear Water – це Ваш комфорт і гарантія якості, про що свідчить бездоганна репутація серед клієнтів. І ось чому:

  • ми піклуємося про Ваше здоров’я: продукція нашої компанії проходить регулярні перевірки;
  • вода, яку ми Вам доставляємо, відповідає європейським стандартам якості;
  • використовувані нами технології очищення забезпечують високі смакові характеристики;
  • автоматизація виробництва означає мінімальне втручання людини в процес очищення води;
  • у нас Ви можете замовити не тільки воду, а й обладнання, яке представлене в широкому асортименті: помпи, диспенсери, кулери, підставки, тримачі для склянок.

Чому вигідно замовляти воду у нас?

У нашій компанії працює гнучка цінова політика, для клієнтів завжди доступні наступні вигідні пропозиції і акції:

  • якщо Ви рекомендуєте вашим друзям або знайомим замовити воду ТМ Crystal Clear Water в Києві, то Ви отримаєте в подарунок пляшку води безкоштовно;
  • акція «Доставка води для нових клієнтів» має незаперечну перевагу – Ви гарантовано отримаєте в подарунок від компанії один бутель води безкоштовно, а також помпу за ціною 80 грн .;
  • акція «Доставка води для офісу» – Ви маєте можливість придбати кулер зі знижкою 10% від ціни, яка вказана в прайсі;
  • при замовленні води в дитячий сад або школу – знижка в розмірі 10% на покупку диспенсера і підставки.

Так само наша компанія регулярно проводить акції в Facebook – даруємо воду і знижки. Ставши нашим передплатником, Ви завжди будете в курсі наших новин і акцій. Не упускайте можливість, скористайтеся доставкою води додому по акції! Спробувавши воду від ТМ Crystal Clear Water всього один раз, Ви віддасте їй перевагу раз і назавжди.