Санітарна обробка кулера

Проводимо обслуговування кулерів тільки наших клієнтів

Деякі люди вважають, що таке обладнання, як кулери, настільки прості в експлуатації, що ніякого догляду за ними не потрібно. Якщо зламається, просто потрібно купити новий. Це не так. Кулери і інше подібне обладнання може працювати досить довго при правильній експлуатації і своєчасно проведеної санітарній обробці. Так, так, вони брудняться, і їх необхідно очищати! Кулер з водою зазвичай забруднюють самі ж споживачі. Наприклад, змінюючи бутлі брудними руками. Всередину потрапляють бактерії, що погіршує смак і корисні властивості доставленої води. Але навіть якщо споживач акуратний, він все одно забруднюється через якийсь час сам по собі. Санітарна обробка кулера та іншого обладнання зазвичай виробляють фахівці. Вони знають, які кошти для цього використовувати, як не зіпсувати прилад, не скоротити термін його можливої ​​експлуатації. Але в крайньому випадку можна виробляти санобробку кольорів та інших подібних приладів самостійно. Для цього потрібно добре знати прийоми і тонкощі цього процесу.

Санітарна обробка кулера для води

Санітарна обробка кулерів та іншого обладнання здійснюється з використанням звичайних миючих засобів для посуду, не можна використовувати засоби з хлором. Спочатку знімаються бутлі, потім поверхню апарату протирається вологою ганчіркою для знищення біоплівки, тільки потім все промивається з використанням миючих засобів. Після цього можна переходити до обробки внутрішніх частин. Бачок для холодної води миють з питною содою, залишаючи її розчин всередині на п’ять хвилин, а потім очищаючи поверхню щіткою і промиваючи чистою водою. Бачок з гарячою водою очищають від накипу, так як бактерій там бути не може, занадто високі температури. Для цього використовують лимонну кислоту. З нею прилад доводять до кипіння, залишають на деякий час і промивають.

Обслуговування кулера для води

Якщо кулери не промивати, люди, які ним користуються, можуть захворіти. Якщо ж здійснити промивання неякісно, ​​бактерії можуть залишитися і швидко розмножитися знову. Все про санітарну обробку кулерів та іншого обладнання знають лише фахівці фірм, які працюють в цьому напрямку. Тому краще не економити на здоров’ї, а звернутися до професіоналів. Тим більше, що коштує це зовсім не дорого. І протягом двох днів ви отримаєте його, як новенький, і зможете користуватися ним на благо свого здоров’я.

Новини