Ремонт кулера для води

Ремонт кулера для води

Проводимо ремонт і обслуговування кулерів тільки наших клієнтів

Кулери бувають різного виконання, але найбільш поширеними варіантами є два види: настільні і підлогові. Розрізняються вони по висоті і об’єму. Підлоговий варіант, в силу більш місткого обсягу за рахунок висоти, може бути обладнаний шафою для зберігання посуду або міні-баром. Функціональність кольорів, як може здатися з назви, полягає в охолодженні води, що подається. Але це не завжди так, деякі моделі кулерів не мають функції охолодження. Такі апарати ставляться в дитячих установах – школах, дитячих поліклініках і т.д. Але в цілому, таке на просторах колишнього Союзу зустрічається рідко. Офісна класика – кулер з подачею холодної і гарячої води. У такі моделі можуть вбудовувати озонатори для насичення води киснем. Ремонт кулера для води тільки для наших клієнтів.

Ремонт і обслуговування кулерів для води

Будь-яка техніка має властивість виходити з ладу при тривалій експлуатації, тим більше, коли їй користуються відразу багато людей. Деякі поломки можна усунути самотужки.

  1. Кулер видає воду кімнатної температури. Зазвичай така неприємність трапляється при заміні ємності з водою – в водопровідних трубках утворюється повітряна пробка. Після установки рекомендується злити два стаканчика води – з одного і іншого краника, це дозволить вибити пробку. Не вмикайте кулер при порожній бутлі. Якщо вода все одно не нагрівається, краще відключити прилад і викликати майстра з сервіс-центру. Справа в тому, що нагрівальний елемент розташований якраз в тому місці трубки, де і утворюється повітряний зазор, через що нагрівач може перегоріти. Наша компанія може провести ремонт обладнання – для наших клієнтів, які замовляють доставку води у нас, і це буде безкоштовно, якщо ви взяли кулер в оренду.
  2. Кулер підтікає, під ним збирається калюжа води. Швидше за все, справа в неправильно встановленої бутлі або та має дефекти. Спробуйте замінити бутель. Якщо ви переконалися, що з ємністю все в порядку, то краще викликати майстра: доведеться розкривати корпус і проводити обстеження системи подачі води.
  3. Вода недостатньо остуджують. Швидше за все, справа в регуляторі холоду. Подкрутіть його – він розташований на задній стінці кулера.
  4. Вам привезли новий апарат, але він відмовляється видавати холодну воду. Можливо, до вас привезли апарат недостатньо досвідчені вантажники, які здійснювали транспортування в горизонтальному стані. В такому випадку дайте апарату відстоятися години три, і оберіть нову. Якщо проблема залишилася, то це дійсно шлюб.
  5. Цівка води із крана все тонше і тонше. Більше, ніж ймовірно, що трубки підведення води зарості накипом і іншим сміттям. Потрібно чистити. Самостійно ви це навряд чи зможете зробити, телефонуйте в сервіс-центр.
Новини