Послуги

Наша компанія, крім надання основної послуги доставки води, пропонує клієнтам комплексний сервіс, включаючи

Оренда обладнання

Додаткова, але дуже необхідна послуга, яка забезпечить вас необхідним обладнанням для комфортного споживання води за доступною вартістю, без необхідності його купівлі.

Ремонт кулерів для води

Будь-яка техніка рано чи пізно може вийти з ладу, в тому числі й кулери; наші фахівці проведуть ремонт вашого обладнання, повернувши йому колишню працездатність.

Санітарна обробка

Щоб пити чисту воду, необхідно також стежити за станом кулера, систематично очищаючи його. Проведемо професійну санітарну обробку вашого обладнання.

Питна вода - найважливіший ресурс людини!

Насолоджуйтесь корисною і смачною водою від компанії Кришталево Прозора, оцініть всі наші переваги та зручності!

Ремонт і санітарна обробка кулера для води – обов’язкові умови використання відповідного обладнання. Справа в тому, що вся бутильована вода, якщо вона придбана у відповідального виробника, буде чистою і корисною для людини. Однак, якщо кулер брудний, його санітарна обробка давно не проводилася, то якість рідини значно постраждає. А пити брудну воду небезпечно для здоров’я. Тому ігнорувати цей момент не варто.

Наша компанія «Кришталево Прозора» пропонує клієнтам ремонт будь-якого кулера, навіть якщо ви не купували його в нас. Якість виконаних робіт гарантується, а також підтверджується документами.

Навіщо потрібна професійна чистка кулера

Навіть якщо ви купили новий пристрій місяць тому, його потрібно час від часу чистити. Точна періодичність не зафіксована, все залежить від інтенсивності і умов експлуатації. Якщо своєчасно чистка кулера для води не проведена, то всередині починають накопичуватися бактерії. Вологе середовище сприяє їх прискореному розмноженню і розвитку. Природно, всі вони потрапляють у воду, яку будуть пити.

Що таке санітарна обробка

Багато хто думає, що професійна чистка і санітарна обробка – це одне і те ж. Але насправді відмінності є. Під час очищення усуваються всі видимі і невидимі забруднення. Але при санітарній обробці використовують спеціалізовані сертифіковані засоби. Вони швидко видаляють бактерії, шкідливі мікроорганізми, а також створюють захисне покриття, щоб вони не з’явилися знову найближчим часом.

Ремонт кулера для води потрібний в міру необхідності при виході з ладу окремих вузлів. Всі моделі, представлені в нашій компанії «Кришталево Прозора», є ремонтопридатними.

Особливості проведення очищення і санітарної обробки кулерів

Для якісного виконання роботи необхідно враховувати наступні важливі моменти:

  1. для обслуговування потрібні професійні навички та обладнання. За допомогою підручних засобів якісно виконати роботу не вийде;
  2. для санітарної обробки потрібно використовувати спеціальний розчин, який дозволений для приладів, де зберігається або використовується питна вода;
  3. якщо регулярно не обслуговувати кулер, то він швидко прийде в повну непридатність.

Наша компанія виконає чистку, санітарну обробку і ремонт кулера в короткі терміни з гарантією якості.