Питання відповідь

Мінімальне замовлення води два бутля.

Компанія Crystal Clear Water здійснює доставку питної води в усі райони Києва безкоштовно.

Можлива доставка «сьогодні-на-сьогодні», якщо Ваше замовлення впишеться в графік доставок.

Для цього Вам потрібно повідомити нашому менеджеру обсяги, дні і час доставки заздалегідь. В такому випадку Ви завжди будете отримувати Вашу воду в зазначений Вами зручний термін. За день до доставки наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження доставки.

Якщо організовується доставка води в навчальні установи, будь це дитячий сад або школа, проблема якісного водопостачання вирішиться назавжди. Адже Наші діти заслуговують на краще! І компанія «CCWater» з усією відповідальністю готова підійти до вирішення цієї проблеми, беручи на себе доставку бутильованої води, забезпечення допоміжним обладнанням для розливу води, установку і обслуговування кулерів.

Вода для навчальних установ завжди буде доставлена ​​в термін. І батьки будуть впевнені в тому, що їхні діти п’ють чисту воду в садках і школах!

При першому замовленні доставки води, ми надаємо повний пакет необхідних документів і висновків, на вимогу клієнта.

Ми забезпечуємо своїх клієнтів не тільки питною водою, але надійними, практичними і зручними пристроями – кулерами для води. Більшість нових покупців не має вільних грошей, не знають, чи будуть далі працювати, тому беруть кулер в оренду. При бажанні, підприємство може поставити кулер в розстрочку. Таким чином, можна заплатити за обраний кулер декількома платежами. Оренда кулера або його придбання в кредит вирішує клієнт.

Пропонуючи придбати або орендувати кулер, підприємство разом з цим гарантує:
Широкий вибір моделей. Можна придбати різні кулери підлогові або настільні.
Відмінна якість – і питної води, і резервуарів для неї;
Необмежений сервіс, в який входить доставка, монтаж, налагодження і установка;
Численні бонуси і подарунки.