Оренда кулера

[:ua]Оренда кулера Київ. Оренда кулера для води, ціна, вартість[:]

Замовити кулер в оренду

Умови оренди кулера:

  • Вартість оренди кулера за місяць становить від 150 грн в залежності від моделі кулера
  • Мінімальне замовлення води при оренді кулера – 8 бутлів на місяць

З часів появи перших кольорів в офісах, компанії-постачальники почали пропонувати два варіанти укладання угоди: повноцінна покупка пристрою і здача в оренду. На перший погляд може здатися, що оренда кулера невигідна – адже при тривалій експлуатації кінцева вартість може перевищити номінальну. Але насправді все не так просто. Є і плюси такого підходу.

В якому ж випадку компанії зручніше взяти кулер в оренду? В першу чергу, це водозабезпечення тимчасових робочих точок – наприклад, виставкових стендів або мобільних офісів. Також орендують кулери і на будівництвах, встановлюючи в виконроба підсобці – по закінченню робіт все зайве устаткування передають назад власнику. Ще однією важливою нішею є тільки-тільки починають свою діяльність маленькі організації, у яких на рахунку кожен рубль – у них немає можливості

відразу розоритися на покупку такої недешевої речі (простенькі моделі коштують трохи дорожче 100 $, але в їх сторону краще і не дивитися). Керівнику легше щомісяця розлучатися з невеликою сумою, в надії викупити прилад в недалекому майбутньому.

Оренда кулера для води

 А яку вигоду мають з цього компанії-постачальники? В першу чергу тут варто звернути увагу на той факт, що здачею в оренду кулерів займаються не виробники обладнання, а постачальники питної води. Причини можуть бути різні. Якийсь постачальник лише тільки виходить на ринок і його бренд мало відомий – тут доводиться йти на хитрощі, намагаючись “приручити” покупця до води своєї марки. В цьому випадку кулер можуть і зовсім доставити безкоштовно, домовившись, що клієнт буде купувати воду тільки в одному місці. Для інших постачальників води це спосіб збути продукцію дорожче середньо ринкової ціни, включивши в прибуток і дохід з оренди.

 На жаль, далеко не завжди обладнання, що поставляється має гідною якістю – поставщики намагаються працювати за принципом “на тобі, убоже, що нам не гоже”. Такі кулери течуть, в них ламається електроніка, та й з огляду на, що ви напевно вже не перший власник апарата, ресурс надійності буде ахів. Тому, якщо зважитеся на оренду кулера, обов’язково узгодьте питання надійності і марку виробника. Якщо менеджер каже про “фірмові кулери”, все одно спробуйте з’ясувати вихідного виробника, оскільки наклеїти свій шильдик можна і на якісний прилад, і на не дуже якісний. Втім, відповідальний постачальник забезпечує не тільки установку кулера, але і його гарантійне обслуговування. При поломці пристрою вам його можуть замінити або полагодити прямо в офісі. Час від часу необхідно проводити сервісну очищення водопровідних трубок, цим теж повинен займатися постачальник. Так що орендувати кулер іноді і в довгостроковій перспективі вигідніше, ніж купувати і лагодити своїми силами.