УДАЛИТЬ – Про нас

Про нас

 

Вітаємо вас на нашому сайті!

Ось вже більше 10 років наша компанія успішно і із задоволенням забезпечує населення Києва і передмістя якісною водою.

Цех виробництва був продуманий і створений в співдружності з ТОВ “Лідируючі водні технології 2000” на базі сучасних передових систем і технологій американського виробництва. Для досягнення найкращої якості води “Кришталево Прозора” робиться систематичний лабораторний контроль.

Вода “Кришталево Прозора” повністю екологічно чиста і не містить ніяких шкідливих речовин і мікроорганізмів. Вона має збалансований склад, що включає оптимальну кількість необхідних для правильного розвитку і здоров’я організму мікроелементів. Ви можете вживати нашу воду для питва, приготування їжі і дитячого харчування. Невдовзі ви відчуєте усю користь нашої води, яка в першу чергу полягає у відмінному самопочутті і прекрасному настрої!

 

Нам безумовно важливо, щоб наша вода несла в собі максимальну користь для людини.

 

Ми доставляємо не лише воду, але і устаткування для розливу води – настільні і підлогові кулери, помпи, а також цілий ряд додаткової продукції, яка вам буде цікава.

Ми любимо свою роботу і своїх клієнтів!

 

Корпоративний дух компанії

Існує думка, що вода не лише розчиняє мінеральні речовини, але і сприймає емоції. Ми створюємо для своїх працівників оптимальні комфортні умови роботи, стежимо за їх здоров’ям, підвищуємо рівень кваліфікації і стежимо за психологічним кліматом в колективі. Вода “Кришталево Прозора” створюється тільки з гарним настроєм, даруючи радість, силу і здоров’я нашим клієнтам.

Місія нашої компанії – якісна здорова вода для кожного.

 

Зробити замовлення води у нас завжди легко і просто.

Висока якість питної води “Кришталево Прозора” досягається завдяки виробничому процесу, що передбачає дотримання строгих санітарних умов, і безперервному контролю якості на всіх етапах виробництва.