Доставка води в офіс

Вода є найважливішим для людини хімічною сполукою, завдяки якому підтримується життя, працездатність і відмінне самопочуття.

Особливо важлива якісна вода для людей в процесі роботи. Невірно вважати, що в якісній вологи в достатніх кількостях потребують лише ті, хто працює фізично – замовлення води в офіс в Києві є не менш затребуваною послугою, ніж замовлення на виробниче підприємство.

Місія нашої компанії – якісна здорова вода для кожного в офіс.

Зробити замовлення води у нас завжди легко і просто.

Висока якість питної води “Кришталево Прозора” досягається завдяки виробничому процесу, який передбачає дотримання суворих санітарних умов і безперервного контролю якості на всіх етапах виробництва.

Акції та пропозиції
Послуги
Кулери
Помпи
Диспенсери
Кава, чай
Швидко, Якісно та Зручно!

Знаємо кожну вулицю, провулок і будинок в Києві.
Піднімемо ваше замовлення на будь-який поверх, навіть якщо в будинку не працює ліфт.

Якщо Вам потрібна вода «тут і зараз», то ми доставимо її максимально швидко.
Наша доставка – це сервіс європейського рівня.

Як замовити?

За вказаними телефонами, вайбер, телеграм, телеграм-бот.
Або цілодобово на сайті.

Просто додайте товар в корзину і оформіть замовлення.

Наш оператор зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення.

Як оплатити?

Ви можете обрати зручний спосіб оплати: при доставці кур’єру готівкою, на сайті через систему ONPAY або на карту.

Коли доставите?

У будні дні доставка води виконується
з 8.00 до 20.00.

В суботу з 9.00 до 18.00.

Як купувати дешевше?

Постійним клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок.

Також постійно діють акції та спеціальні пропозиції.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Відгуки наших клієнтів

Чудова доставка. Дякую за можливість отримувати воду в день замовлення. І дуже зручно, що завчасно попереджаєте про приїзд кур’єра.

Замовляємо водичку в офіс з 2018 року. Завжди все вчасно, вода смачна, приємна ціна без постійного здорожчання. Ви молодці)

Вода приємна на смак. Ввічливі менеджери та кур’єри. Завжди вчасно. Дякую за чудовий сервіс.

Замовляємо вже декілька років. Все влаштовує. Були моменти із запізненням але вчасно попередили, вибачились і запропонували варіанти доставки.

Замовити доставку води в офіс по місту Києву

Сьогодні замовлення доставки води в офіси – це послуга, що перевершує за популярністю такий класичний затребуваний сервіс, як доставка в офіс гарячої піци. З чим пов’язаний такий ажіотаж в столиці, а також багатьох інших великих містах України? В першу чергу, потрібно відзначити, що без піци, суші або салатів обійтися на робочому місці цілком можливо. А ось питна вода для офісу – це абсолютно незамінний ресурс, як в домашніх умовах, так і на робочому місці, незалежно від сфери діяльності людини і умов праці. Чому вода в офісі Києва завжди повинна бути в достатній кількості? Відповідь на це питання дуже проста – без достатнього об’єму рідини в організмі неможлива не тільки ефективна фізична, а й розумова діяльність. Цілюща волога є стимулятором всіх можливих позитивних процесів в тілі людини, починаючи від засвоєння вітамінів і закінчуючи розщепленням жирів. Вода з доставкою в офіс допоможе вашим співробітникам не відчувати дискомфорту, пов’язаного з дефіцитом якісної, очищеної рідини і забезпечить їм відмінне самопочуття і високу продуктивність праці.

Чому обирають доставку води в офіс від Кришталева Прозора

Так як доставка води в офіси Києва дуже затребувана, на столичному ринку працює безліч компаній, що пропонують свої послуги на різних умовах і за різною ціною. Серед таких постачальників є як відповідальні фірми, що мають бездоганну репутацію, так і компанії-одноденки, для яких доставка води в офіси – це лише спосіб швидко заробити гроші, користуючись високим попитом на послугу і товар. Ми працюємо інакше, бо розуміємо, що довіру і схвалення клієнтів, що замовляють доставку води в офіс-це найважливіший капітал, який не купиш за гроші. Відгуки про нас і нашої продукції завжди позитивні.

Очищена вода вода в офіс від Кришталево Прозора – це унікальний продукт, позбавлений всіх неприродних для природної води сполук, що не має запаху і смаку. Ми беремо звичайну воду і робимо її досконального, використовуючи найсучасніші технології і інноваційне обладнання. Наша питна вода в офіс проходить наступні етапи очищення:

  1. Видалення з води твердих частинок – піску, дрібного сміття, твердого осаду, частинок іржі;
  2. Очищення від хімічних добавок, таких як феноли, хлориди, пестициди і органічні забруднення;
  3. Пом’якшення. За допомогою іонно-обмінних смол, зв’язуються іони магнію і натрію, через які підвищується жорсткість води. Після такої обробки питна вода для офісу стає безпечною для суглобів і нирок;
  4. Обробка зворотним осмосом. Вода під великим тиском проходить через мембрану з отворами, порівнянними за габаритами молекулі рідини. Така фільтрація на молекулярному рівні позбавляє воду від всього зайвого, що не вдалося прибрати на попередніх стадіях очищення.

Але видалення з води домішок і забруднень – це далеко не все, що CrystalClearWater робить для того, щоб поставити максимально близьку до природної, чисту воду в офіс Вашої компанії. Ми насичуємо минулий очищення воду мінеральними речовинами до рівня, властивого воді в природних джерелах. Після цього, вода питна в офіс, проходить озонування, здійснюване для знезараження, а також для насичення рідини достатньою кількістю кисню.

Цілком природно, що пройшла всі перераховані вище стадії обробки вода в офіс дещо відрізняється від природного на свій смак. Щоб зробити продукт максимально природним за смаковими якостями, ми пропускаємо його через фільтр, виготовлений з шкаралупи кокосового горіха. Останній вид обробки, який питна вода в офіс проходить перед відправкою до споживачів – це обробка ультрафіолетовим випромінюванням, що вбиває мікроорганізми.

Оперативна доставка питної води в офіс здійснюється в ємностях, що пройшли ретельну мийку в спеціальних апаратах і ефективну дезінфекцію.Процесс очищення води, що виконується компанією Crystal Clear Water, ретельно контролюється службою якості. Ви можете бути впевнені, що поставка води в офіс буде виконана всо відповідності з найсуворішими європейськими стандартами.

Сервіс доставки води в офіс європейського рівня

Наша вода відправляється до замовників на фірмових автомобілях у супроводі відповідальних експедиторів, які відмінно знають свою роботу і намагаються виконати її максимально швидко. Замовити воду в офіс Києва можна в будь-якому районі нашої столиці – наші водії добре знають місто і все оптимальні маршрути проїзду в ту чи іншу точку проходження.

Важливою перевагою нашої продукції є її доступна ціна. Якщо вам потрібна вода в офіс недорого, але при цьому ви вимогливі до якості продукції та сервісу, то Кришталево Прозора стане ідеальним постачальником, вигідним і надійним. Ми пропонуємо не тільки замовити воду в офіс за цінами, нижче ніж у конкурентів, а й скористатися нашими акційними програмами. Допомагаючи нам розширювати коло споживачів очищеної питної води Кришталево Прозора, ви отримуєте можливість здійснити замовлення питної води в офіс для своїх потреб на найвигідніших умовах. Дізнатися про пропозиції, що діють для клієнтів, ви можете на спеціальній сторінці нашого сайту, а також у менеджерів компанії, які детально розкажуть по телефону про переваги тих чи інших акцій і бонусних програм. Ми намагаємося працювати так, щоб ви відчували нашу турботу про своє здоров’я і гарне самопочуття не тільки вдома, але і в офісі.