Бутильована вода 19 літрів

Коли ти спостерігаєш захід високо на горі в Криму, йде п’ятий день походу, ти вже не мрієш ні про що, крім як про море чистої води. Вимитися і попити нормально – ось все думки людей в довгому поході. І сидиш ти такий біля багаття, і згадуєш бутильована вода 19 літрів, яка стоїть в офісі і чекає на тебе … Але ти далеко від цивілізації, і попереду ще кілька днів, що крокує додому. В наш перший день вдома після походу, помпа на кухні працювала безупинно, перекачуючи в стакани рідина. 19 літрів бутильованої води розійшлися швидко, і нам довелося замовити ще пляшку. Хоча потім ми передумали, і замовили відразу два. Цілий день ми мінялися місцями – один в душ, інший в ліжко. Так, такі приємні наслідки походу. Через день відпустку закінчувався, і нам світила зворотна дорога в задушливий офіс. Єдиним порятунком в якому була прохолодна кухня і 19 літрів бутильованої води. Спасибі начальнику, яким установлено кулер на Новий рік.

Замовлення бутильована вода 19 літрів в офіс по телефону

І першим, що я почув, заходячи в офіс, був голос секретарки, яка бадьоро по телефону робила замовлення: «Так, через годину. Ні, одну, 19 літрову бутильовану воду, будь ласка ». Я зітхнув з полегшенням, бо пити хотілося смертельно, і страх, що вона закінчилася, до сих пір не покинув голову. Ноги гули, і мені хотілося тільки пити, пити, пити. Поруч з комп’ютером я поставив майже допиту літрову пляшку рідини, яку купив по дорозі. До слова, якби ми могли, то взяли з собою в похід побільше рідини. Звичайно, бутильована вода 19 літрова, не влізла б ні в один з наших рюкзаків, хоча за обсягом приблизно стільки її у нас і було. Та й тягнути стільки вантажу багато кілометрів було б занадто. от якби можна було Вода питна вода 19 літрів замовляти доставку води вертольотом в будь-яку точку Криму, ех …

Вода питна вода 19 літрів

Я відволікся від документів, хоча тим часом чайник закипів і мене звали пити чай. Заливатися в себе щось гаряче мені зовсім не хотілося, але скоро повинні були привезти нові 19 літрів бутильованої води, і треба було звільнити цей бутель для обміну. Тому знехотя, мені довелося заварити собі чай і випити його маленькими ковтками. Мене кинуло в жар, і відразу згадалася та жага, яку ми відчували на вершині Чатир-Дага. Коли зворотна дорога займає години чотири, а на п’ятьох у вас всього три літри чистої рідини. Розслабившись, я допив несолодкий чай, посміхнувся своїм спогадам, і подумав: як же добре, що ми можемо замовити воду в офіс в будь-який момент і не померти від спраги, як там, в горах!

Новини